Plusy i minusy farbowania brwi na stałe

Plusy i minusy farbowania brwi na stałe
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dużo kobiet nie jest zadowolonych z naturalnego koloru czy kształtu swoich brwi. Na szczęście obecnie można poprawić ich wygląd bardzo szybko. Dostępne są produkty, które umożliwiają zmianę koloru brwi w kilka minut na cały dzień lub też zabiegi takie jak henna do brwi, które poprawiają kolor włosków na stałe. Jaki wariant korekty brwi warto wybrać?

Ładne brwi to nie tylko marzenie

Brwi czy rzęsy – zaraz po ustach są elementami twarzy, na które najszybciej zwracamy uwagę.

Rzęsy można podrasować korzystając z kępek czy doklejanych rzęs na pasku, jak na przykład https://noblelashes.pl/rzesy-na-pasku-oraz-kepkic597771. Oczywiście można też pozostać przy tuszu do rzęs, który może je pogrubić i wydłużyć. Natomiast z brwiami jest większy problem. Kolorowe kredki, pudry czy woski, których używa się do makijażu w ciągu dnia mogą blaknąć lub pod wpływem potu czy padającego deszczu wręcz zmywać się. Dlatego też taka korekta jest świetnym rozwiązaniem, gdy nie będziemy się męczyć i wysilać oraz pogoda jest stabilna. Ponadto robiąc sobie nowe brwi podczas nakładania makijażu musimy robić to codziennie.

Farbując brwi na stałe na przykład henną zapewniamy sobie długotrwały efekt. Hennę nakłada się co jakiś czas, aby nadać wyraźnego koloru włoskom. Takiego zabiegu nie trzeba więc powtarzać co rano w czasie robienia makijażu. Pozwala nam to zaoszczędzić czas. Hennę można zrobić nawet w domu, jednak warto uważać z doborem koloru. Niestety niewprawione oko może nam podpowiedzieć kolor zbyt ciemny, a to z kolei będzie skutkować noszeniem za ciemnych brwi przez jakiś czas.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie rodzaje węgla są najlepsze do stosowania w domowych piecach?
Jakie rodzaje węgla są najlepsze do stosowania w domowych piecach?
Węgiel to palny minerał, który uwalnia energię podczas spalania. Węgiel jest używany do produkcji ciepła, energii elektrycznej i benzyny. Różne […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?