Na czym polega działanie zawieszenia pneumatycznego i jak wpływa ono na komfort jazdy?

Na czym polega działanie zawieszenia pneumatycznego i jak wpływa ono na komfort jazdy?
wiem-co-chce
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zawieszenie pneumatyczne to system, który pozwala kierowcy na regulację wysokości pojazdu. Mogą oni wybrać pomiędzy wyższą lub niższą wysokością jazdy w zależności od swoich potrzeb, co czyni go bardzo wygodnym do użytku w terenie.

Systemy zawieszenia pneumatycznego są również znane jako poduszki powietrzne, a ich działanie polega na nadmuchiwaniu i opróżnianiu poduszek powietrznych pod pojazdem. Poduszki powietrzne są zwykle podłączone do sprężarki powietrza, aby je nadmuchać. Kiedy chcesz pojechać w teren, możesz włączyć sprężarkę powietrza i podnieść wysokość pojazdu nawet o 5 cali (13 centymetrów).

Korzyści z montażu takiego zawieszenia w swoim pojeździe

Systemy zawieszenia pneumatycznego takie jak te oferowane w sklepie online https://thomasmarkt.com/ są idealne do jazdy w terenie, ponieważ zapewniają zwiększony prześwit w porównaniu do zwykłych opon i kół. Oznacza to, że unikniesz uderzenia w skały lub inne przeszkody podczas jazdy po nierównym terenie.

Systemy zawieszenia pneumatycznego poprawiają również trakcję na mokrej nawierzchni w porównaniu z konwencjonalnymi oponami, ponieważ zapewniają lepszy kontakt z podłożem. Systemy zawieszenia pneumatycznego są idealne do jazdy w terenie, ponieważ zapewniają zwiększony prześwit w porównaniu do zwykłych opon i kół. Oznacza to, że unikniesz uderzenia w skały lub inne przeszkody podczas jazdy w trudnym terenie. Systemy zawieszenia pneumatycznego poprawiają również trakcję na mokrej nawierzchni w porównaniu z tradycyjnymi oponami, ponieważ zapewniają lepszy kontakt z podłożem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak działa oczyszczalnia biologiczna?
Jak działa oczyszczalnia biologiczna?
Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków jest jednym ze sposób na to, w jaki sposób pozbywać się ze swojej posesji zanieczyszczeń w […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?