Jak ozdobić salę eventową?

Jak ozdobić salę eventową?
wiem-co-chce
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Każdego dnia w naszym kraju odbywa się wiele eventów w zamkniętych pomieszczeniach – np. wesela, spotkania firmowe, bankiety, jubileusze czy studniówki. Jednym z warunków udanej zabawy jest atrakcyjne przystrojenie sali, gdyż jej wygląd ma spory wpływ na nastrój zaproszonych gości i ogólny klimat wydarzenia. Wystrój musi pasować przede wszystkim do charakteru danej imprezy. Jeśli zatem jest to wesele, wówczas najlepiej postawić na balony, girlandy i stylowe lampiony.

Nie bójmy się nowości 

W sytuacji, gdy event ma charakter elegancki lub formalny, wystarczy jedynie nieznacznie zaakcentować atuty sali poprzez udekorowanie jej np. żywymi kwiatami oraz świecami. Z kolei imprezy typowo rozrywkowe wymagają zastosowania znacznie większej i zróżnicowanej palety ozdób. Tutaj znakomicie sprawdzą się balony w kształcie cyferek lub liter (wypełnione helem), okazałe girlandy wykonane z materiału lub naturalnych roślin, różnorodne wyroby z papieru, szkła i metalu czy pięknie upięte zasłony lub firany. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszy się też tzw. malowanie światłem, polegające na tym, że w trakcie zabawy są wyświetlane na ścianach, sufitach czy parkiecie rozmaite wielokolorowe iluminacje. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak urządzić domowy bar?
Jak urządzić domowy bar?
Urządzenie szykownego mini baru w domu to ciekawy i oryginalny pomysł. Na pewno spodoba się wszystkim odwiedzającym nas gościom. Jest […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?