Z jakiego materiału powinien być wykonany kostium dedykowany do sportów wodnych?

Z jakiego materiału powinien być wykonany kostium dedykowany do sportów wodnych?
wiem-co-chce
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Różne odmiany surfingu zdobywają coraz większą popularność w Polsce. Na rozmaitych akwenach wodnych możemy zobaczyć charakterystyczne żagle lub latawce ciągnące amatorów mocny wrażeń. Zanim jednak postanowimy skosztować adrenaliny, jaką dają sporty wodne, odwiedźmy odpowiedni sklep. Strój kąpielowy, czy szorty nie są najlepszym strojem do walki z żywiołem. O wiele lepiej sprawdzą się tu kombinezony wykonane z pianki poliuretanowej. 

Właściwości pianki

Jeśli ktoś uważa, że do pływania na desce nie jest potrzebny specjalny strój, to znaczy, że nigdy z tym sportem nie miał kontaktu. Ciało smagane wiatrem może się bardzo wychładzać, z kolei palące promienie słoneczne mogą je drastycznie rozgrzać. Pianka ochroni nas przed podmuchami i poparzeniami. Wpadając do wody, co szczególnie na początku jest nieuniknione, pozwoli nam uniknąć także szoku termicznego. Dodatkową zaletą tworzywa jest to, że dzięki niemu nasza skóra zostanie uchroniona przed dotkliwymi otarciami zdarzającymi się podczas stawiania pierwszych kroków. W sklepie, który znajdziemy pod poniższym adresem internetowym https://makanisurfshop.com/, nabędziemy różne rodzaje kombinezonów stworzonych z myślą o surferach. W ofercie są modele letnie, zimowe, z długimi, jak i z krótkimi nogawkami, a ilość dostępnych kolorów może przyprawić o zawrót głowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prawidłowy metabolizm – na co ma wpływ i co pozwoli o niego zadbać?
Prawidłowy metabolizm – na co ma wpływ i co pozwoli o niego zadbać?
Prawidłowy metabolizm, czyli przemiana materii ma ogromny wpływ nie tylko na wygląd naszej sylwetki, ale także na nasze dobre samopoczucie. […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?