Wesele pod gołym niebem – czy to możliwe?

Wesele pod gołym niebem – czy to możliwe?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie coraz więcej par decyduje się na nietypowe, niesztampowe wesela. Większa niezależność finansowa i pragnienie nowych doświadczeń sprawiają, że narzeczeni chcą przeżyć ten dzień w sposób niesamowity i niezapomniany. Coraz częściej wybierane są wesela na świeżym powietrzu. Ma to związek nie tylko z ciągle zmieniającymi się pandemicznymi obostrzeniami, ale też z chęcią wyjścia poza mury domów weselnych w piękne okoliczności przyrody. Jak zorganizować wesele marzeń pod chmurką?

Na łonie natury

Wyjście z weselem w plener wymaga przede wszystkim znalezienia odpowiedniej lokalizacji. Warto pomyśleć o tym odpowiednio wcześniej i uzyskać niezbędne zgody lub zarezerwować miejsce w dogodnym terminie. O posiłki i napoje również należy zadbać z wyprzedzeniem – transport, przechowywanie, a także sprzątanie i utylizacja po imprezie. To samo dotyczy dekoracji, a w tym przypadku mniej może oznaczać lepiej.

Dłuższe przebywanie na słońcu nie każdemu służy, dodatkowo często pogoda bywa nieprzewidywalna, a deszcz może zepsuć humory gościom. Z pomocą przychodzi wynajem namiotów weselnych. Jest to prosty i korzystny finansowo sposób na zorganizowanie wspaniałej imprezy w plenerze, bez obawy o zmienne warunku atmosferyczne. Łatwość modyfikacji i duży wybór rozmiarów sprawiają, że każdy może dopasować namiot do swojej wizji wesela oraz potrzeb. Dodatkowe akcesoria, które również można wypożyczyć, pozwalają na kompleksowe zorganizowanie imprezy. Takie wesele pozostanie w pamięci gości na bardzo długo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sposoby na odnowienie znoszonych butów – co można z nimi zrobić?
Sposoby na odnowienie znoszonych butów – co można z nimi zrobić?
Stare buty wypłowiały? Przetarła się w nich delikatnie skórzana podeszwa? Być może zamsz się zabrudził i kolor wyblakł? Wszystkie te […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?