Popularne wzory zaproszeń ślubnych – co jest modne?

W dzisiejszych czasach prawie każdy wybiera zaproszenia ślubne na indywidualne, przemyślane. Nie każdy jednak wie, jakie są aktualnie najpopularniejsze wzory, które mogą spodobać się gościom i narzeczonemu. Zaproszenia ślubne to kwestia sprawa pomiędzy Parą Młodą, ale także ich rodzinami. Warto więc poznać trendy i inspiracje modowe, które mogą zagościć na waszych zaproszeniach ślubnych.

Jakiego rodzaju zaproszenia ślubne są modne?

Wzory zaproszeń ślubnych to jedno z najważniejszych dziedzin w planowaniu ślubu.  Na rynku pojawia się coraz więcej firm, które specjalizują się w wykonywaniu tego typu projektów. Można wybrać dowolny wzór zaproszenia ślubnego i dopasować go do naszych potrzeb. Najpopularniejsze są zaproszenia czarne lub białe, ale coraz częściej pojawiają się również kolory: czerwony, niebieski lub fioletowy. 

Nietypowe pomysły

W ostatnim czasie modnym trendem na rynku zaproszeń ślubnych były nietypowe formy oraz kolorowe wzory. Często można było spotkać się z pomysłami na oprawianie i przystrojenie prostego papieru białego lub niebieskiego. Od kilku sezonów przeważają zaproszenia z kropkami lub długimi nitkami (tzw. macrame). Podobnie jak w przypadku innych elementów menu, można sięgać po kolorowe i pastelowe barwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − cztery =