Jakie kolekcjonerskie nasiona konopi są obecnie najbardziej popularne?

Jakie kolekcjonerskie nasiona konopi są obecnie najbardziej popularne?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nasiona marihuany stały się w ostatnich latach popularnymi przedmiotami kolekcjonerskimi. Dzieje się tak dlatego, że ludzie coraz bardziej interesują się tym tematem i pragną, by kolekcjonowanie stały się ich nowym hobby.

Kolekcjonerzy potrafią docenić piękno i różnorodność oferowanych odmian. Niektórzy z nich są zainteresowani zakupem rzadkich gatunków, które będą trudne do zdobycia w przyszłości; inni chcą zbudować dużą kolekcję popularnych, ale różnorodnych typów nasion.

Na rynku dostępnych jest coraz więcej nasion konopi do kolekcjonowania. Warto więc pokrótce scharakteryzować najpopularniejsze z nich.

Nasiona Black Domina

Black Domina jest odmianą marihuany, która została wyhodowana przez Soma Seeds. Jest to krzyżówka Black Domina i jej siostrzanego klonu o nazwie Black Rose. Produkuje duże, ciemne pąki o słodkim jagodowym aromacie i smaku.

Nasiona Blue Dream

Blue Dream jest popularną hybrydową odmianą konopi, która została stworzona przez skrzyżowanie Blueberry z Haze. Ta odmiana produkuje duże, gęste pąki, które mają intensywny jagodowy smak z nutą kwiatową.

Nasiona Lemon Haze

Lemon haze jest odmianą popularną wśród kolekcjonerów i hodowców. Jest to krzyżówka Lemon Skunk i Haze, dwóch odmian znanych z wyjątkowych smaków i efektów. Powstała w ten sposób odmiana lemon haze ma słodki cytrynowy smak.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Namioty Tipi jako wyjątkowe miejsce do zabawy
Namioty tipi są idealnym miejscem do zabawy. Oferują one wyjątkową i prywatną oazę na podwórku, nawet jeśli jest to miejsce […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?