Szybki dodruk – czy to możliwe?

Wydałeś swoją pierwszą książkę. Sprzedaż przekroczyła Twoje najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że cały nakład został wyczerpany. Na gwałt potrzebujesz kolejnych egzemplarzy. Czy to w ogóle możliwe, żeby szybko uzupełnić braki w księgarniach i innych punktach, gdzie sprzedaje się Twoje dzieło? Okazuje się, że tak! W jaki sposób to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Gdzie szukać odpowiedniej drukarni

Żeby rozwiązać swój problem musisz znaleźć odpowiednią drukarnię. Nie chodzi tylko o taką, która szybko zrealizuje dane zlecenie. Ponieważ dodruk zazwyczaj charakteryzuje się niższym nakładem niż wydanie pierwotne w kręgu Twoich zainteresowań powinny być drukarnie gotowe podjąć się niewielkiego zlecenia. Dlatego warto pomyśleć o drukarni cyfrowej.

Druk cyfrowy tani i zdrowy

Dlaczego akurat drukarnia cyfrowa? Będzie w stanie wydrukować nawet niewielkie nakłady. Poszukaj takiej, która specjalizuje się w małych i średnich nakładach. Może zaciekawi Cię oferta na stronie https://www.totem.com.pl/. Nie tylko drukują z zachowaniem wysokiej jakości, ale dbają również o środowisko naturalne. W jaki sposób? Korzystając z zielonej energii, to znaczy takiej, która pochodzi ze źródeł odnawialnych. Poza tym papier do druku pochodzi z lasów, które są prawidłowo zarządzane, bez uprawiania gospodarki rabunkowej. To wszystko sprawi, że Twoje książki zyskają dodatkową wartość. Będziesz mógł się pochwalić wspieraniem środowiska naturalnego. Może to być bardzo ważne dla sporej grupy Twoich czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 6 =