Spodnie kontra sukienki – co wybierać na co dzień

Spodnie kontra sukienki – co wybierać na co dzień
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kobiecy ubiór nie wygląda już tak, jak kilka wieków temu. Częściej niż sukienki zakładamy spodnie – kierujemy się wygodą dwuczęściowego stroju. Jeansy czy legginsy wyglądają swobodnie i tak się w nich czujemy, a w dodatku większość par posiada przydatne kieszenie. Nie oznacza to jednak, że sukienki nie powinny zajmować ważnego miejsca w naszej garderobie. Wyrażają bowiem o wiele szerszą gamę stylów, niż spodnie. Sukienki shirtowe, dresowe, bodycon, klasyczne, skórzane i wiele innych – każda z tych kategorii buduje odmienny wizerunek. Chociaż wśród spodni też wyróżniamy różnorodne style, pozostają one jedynie elementem stylizacji i musimy szukać bluzek, które będą do nich pasowały. Jeśli szukamy ubrania pośredniego – przypominającego sukienkę, lecz pozwalającego jednocześnie założyć spodnie – polubmy siebie w tunikach dresowych, koszulowych i innych. 

Codzienny ubiór – kilka odsłon

Skoro spodnie, sukienki i tuniki równie dobrze sprawdzają się w ubiorze codziennym, warto wskazać sytuacje, w których jeden rodzaj odzieży będzie lepszy od drugiego. Modne dzieło producenta sukienek pomoże nam szybko ubrać się na wyjście lub na zajęcia. Sukienki są idealne przede wszystkim wtedy, kiedy nie zamierzamy spędzić dnia bardzo aktywnie. Z kolei spodnie najlepiej nadają się do załatwiania sprawunków – nie będą nam przeszkadzać podczas robienia zakupów. Tunika i legginsy to ubiór, w którym możemy wykonywać większość czynności dnia codziennego – warto wypróbować tę opcję, gdy pozostałe nie wydają się odpowiednie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wyjazd za granicę – od czego zacząć przygotowania?
Jeśli w niedalekiej perspektywie mamy wyjazd za granicę, z pewnością umiejętność praktycznego porozumiewania się w obcym kraju okaże się na […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?