Modny manicure – jak go zrobić?

Modny manicure – jak go zrobić?
wiem-co-chce
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Stworzenie modnego i estetycznego manicure nie jest prostym przedsięwzięciem. Nie trzeba jednak od razu udawać się do kosmetyczki, jeśli marzymy o zadbanych dłoniach. Dobrym pomysłem jest poświęcenie odrobiny wolnego czasu i samodzielna nauka stylizacji paznokci. Choć początkowe efekty z pewnością nie będą tak spektakularne, jak w przypadku wizyty w salonie, to w dłuższej perspektywie takie rozwiązanie z pewnością nam się opłaci. Nie tylko zaoszczędzimy nawet kilkadziesiąt cennych minut na dojazdy, ale także mnóstwo pieniędzy.

Samodzielny manicure – od czego zacząć?

Na początek warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Warto podkreślić, że choć jest to duży wydatek, to zazwyczaj również jednorazowy. Są to bazy, lakiery, środki dezynfekujące, pilniczki, lampa hybrydowa, płyny do zmywania czy wzorniki na paznokcie. To ostatnie śmiało można wykorzystać do testów i nauki. Jeśli efekt będzie zadowalający, wówczas wystarczy przenieść go na dłonie. Dzięki temu uzyskamy piękny efekt bez zbędnego niszczenia płytki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z jakich usług kurierskich skorzystać, aby mieć pewność, że przesyłka trafi na czas?
Z jakich usług kurierskich skorzystać, aby mieć pewność, że przesyłka trafi na czas?
Przesyłki kurierskie stały się częścią naszej codzienności, ale choć korzystamy z nich bardzo często, to nigdy nie zdołamy przywyknąć do […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?