Rodzaje e-papierosów

Elektroniczne papierosy zyskały ogromną popularność w ostatnich kilkunastu latach. Ładny zapach i ciekawe smaki liquidów, brak substancji smolistych we wdychanym i wydychanym dymie – to wszystko sprawia, że duża część palaczy zamieniła tradycyjne papierosy na te w wersji elektronicznej. Dla fanów tradycyjnego zapachu i smaku, powstały nawet aromaty tytoniowe. Dzięki nim korzystając z e-papierosów nie odczuwa się aż tak dużej różnicy.

Szeroki wybór modeli, smaków i akcesoriów

Chcąc kupić sobie elektronicznego papierosa, nagle odkrywamy, że na rynku jest ogromna ilość różnego rodzaju modeli. Osoby, które nie mają w tej dziedzinie żadnej wiedzy, mogą poczuć się nieco zagubione i zdezorientowane. Tak jak większość rzeczy, również e-papierosy dzielą się na pewne rodzaje. Najprostsze są urządzenia typu „ego.” To wszystkie wąskie, nieskomplikowane w wyglądzie, proste w obsłudze papierosy.

Popularne są również tzw. mody. Aby dane urządzenie zaliczało się do tej kategorii, musi działać na parownikach Sub-Ohm’owych (wykorzystujących swoje ciśnienie do prawidłowej pracy. Wymagają od użytkownika samodzielnego zamontowania grzałki.) Są w stanie wygenerować znacznie większą moc niż elektroniczne papierosy typu ego.

Warto wiedzieć, że mody dzielą się na mechaniczne i elektroniczne. Jak nie trudno się domyślić, podział ten wziął się z różnic w budowie poszczególnych urządzeń. Mechaniczne nie mogą zawierać żadnych elementów opierających się na działaniu układów elektrycznych. Warto spróbować palenia na różnych typach e-papierosów, aby zobaczyć, które nam najbardziej odpowiadają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedem + dziewiętnaście =