Nowoczesne toalety do małych łazienek

Toaleta to bardzo reprezentacyjne miejsce w domy czy mieszkaniu, które często odwiedzane jest przez odwiedzających nas gości. Łazienka o niewielkich rozmiarach wymaga przygotowania odpowiedniego projektu, aby na małej powierzchni zmieścić wszystkie niezbędne meble i urządzenia. Musi być urządzona nie tylko estetycznie i elegancko, ale przede wszystkim funkcjonalnie i praktycznie.

Proste rozwiązania

Urządzając niewielką łazienkę, warto postawić na jasne kolory, które optycznie ją powiększą. Bardzo istotną rzeczą jest także wybór odpowiedniej toalety, która będzie pasowała do reszty aranżacji, a będzie zajmowała stosunkowo niewiele miejsca. Najchętniej wybierane są toalety do zabudowy, które zabudowuje się konstrukcją z płyt kartonowo-gipsowych. Prezentują się one bardzo efektownie, a przestrzeń nad nią można wykorzystać jako półki do przechowywania różnych akcesoriów. Ciekawym rozwiązaniem są także zestawy w kolorach, np. czarnym, które idealnie podkreślą oryginalny charakter całej łazienki.

Można także zdecydować się na toaletę w fantazyjnym kształcie np. jajka, która z pewnością zachwyci wszystkich odwiedzających nas gości. Dużą popularnością wśród architektów wnętrz i projektantów zajmujących się aranżacjami małych łazienek cieszy się także wc z bidetem, który pozwala zaoszczędzić miejsce jeśli planujemy zamontowanie tego urządzenia. Z reguły oprócz przycisku spłuczki posiada on dodatkową baterię podtynkową umożliwiającą sterowanie nim.  Pamiętajmy też, że najlepiej jest wybierać produkty sprawdzonych producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + 10 =