Czy iPhone X jest wart zakupu?

Czy iPhone X jest wart zakupu?
wiem-co-chce
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pojawienie się na rynku nowego produktu marki Apple zawsze wiąże się z wielkim zainteresowaniem i nie może przejść bez echa wśród miłośników nowych technologii. Nie inaczej było w 2017 roku, kiedy doszło do premiery iPhone’a X. Minęły już 3 lata od tej daty i teraz łatwiej spojrzeć na zalety i wady tego modelu. Właśnie ten wyjątkowy telefon będzie tematem tego artykułu.

iPhone X — zalety i wady

Model został pozytywnie przyjęty zarówno wśród ekspertów, jak i użytkowników. Zresztą już sama nazwa rodziła oczekiwania. Smartfon został wydany w 10. rocznicę od pojawienia się na rynku pierwszego iPhone’a. Apple za bardzo dba o swoją markę, żeby pozwolić sobie na wpadkę. Warto zacząć od wyglądu, ponieważ jest on naprawdę imponujący. Model wygląda bardzo nowocześnie, a do tego elegancko. Wydaje się, że rozmiar został dobrany w taki sposób, żeby sprostać oczekiwaniom użytkowników, którzy chcą używać telefonu zarówno jedną, jak i dwoma rękami. Bardzo istotną kwestią jest wydajność baterii. W modelu X jest ona znacznie lepsza niż w przypadku 6, 6S czy 7.

Zadbano o to, żeby procesor zapewniał szybką pracę telefonu. Spośród gadżetów najciekawsze wydaje się ładowanie indukcyjne. Pozwala ono na ładowanie smartfona bez potrzeby użycia kabla. To nowoczesne rozwiązanie, które jednocześnie jest bardzo praktyczne. Ekran bardzo dobrze odzwierciedla kolory. Szeroką ofertę iPhone’ów w dobrych cenach można znaleźć na  https://www.ishock.pl/pl/c/iPhone/45. Żeby nie było tak kolorowo, należy również wspomnieć o wadach. Najważniejszą wydaje się nie najniższa cena. Tylko warto się zastanowić czy tak dobre parametry połączone ze stylowym designem i opatrzone marką Apple mogą być bardzo tanie? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Równie ekran dla niektórych może być za mały, ale to już kwestia gustu. Zdecydowanie warto wybrać ten telefon i skorzystać z dobrodziejstwa technologii Apple’a.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie czynności należy wykonać od razu po zalaniu sprzętu?
Większość nowoczesnych urządzeń elektronicznych bardzo źle znosi kontakt z wilgocią – dotyczy to w szczególności mobilnych laptopów i funkcjonalnych smartfonów. […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?