Modne wzory na paznokciach – jak je wykonać?

Modne wzory na paznokciach – jak je wykonać?
wiem-co-chce
Zdrowe życie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zadbane dłonie są prawdziwą wizytówką każdej kobiety. Nic więc dziwnego w tym, że większość kobiet przykłada bardzo dużą wagę do wyglądu swoich dłoni oraz paznokci i stawia na modny manicure. Aby wykonać na paznokciach modne wzory potrzeba jest trochę wiedzy na temat obowiązujących technik oraz akcesoriów, a także lekki dryg artystyczny. Na rynku dostępny jest bardzo szeroki asortyment produktów, które są pomocne przy wykonywaniu zdobień – mowa tutaj między innymi o żelu do zdobień (polecany jest przede wszystkim żel uv led, który gwarantuje optymalne utwardzenie produktu i wysoką trwałość zdobień), a także gotowych naklejkach, które można przykleić na płytkę paznokcia. W ofercie wielu hurtowni kosmetycznych i sklepów z zaopatrzeniem można znaleźć także różnorodne lakiery do wykonywania zdobień oraz pędzelki umożliwiające perfekcyjne rysunki.

Modne wzory na paznokciach

W tym sezonie królują geometryczne zdobienia, kwiaty, a także oryginalne wzory – np. pojawiające się jedynie na dwóch paznokciach. Wzory znacznie uatrakcyjniają manicure, szczególnie w połączeniu z pastelowymi kolorami lub jednolitą barwą. Aby wykonać pięknie prezentujący się wzór trzeba mieć po prostu wprawę – warto jest więc wiele ćwiczyć, nie tylko od razu na paznokciach, ale nawet na wzornikach czy zwykłej kartce papieru. Z pewnością przy ręcznym malowaniu wzorów przydatny jest dobry sprzęt – m.in. pędzelek, który jest dość twardy i umożliwia delikatne, precyzyjne ruchy. Dodatkowo w sklepach można znaleźć różne formy, które wystarczy po prostu odrysować na płytce – jest to o wiele łatwiejsze zadanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Używany sprzęt do sklepów – szansa na oszczędność?
Meble do sklepu z drugiej ręki – czy warto? Zakup wyposażenia sklepu jest kosztownym przedsięwzięciem, zwłaszcza dla osób które dopiero […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?