Klasyczne czy nowoczesne – jakie zaproszenia są popularne?

Klasyczne czy nowoczesne – jakie zaproszenia są popularne?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaproszenia ślubne to jeden z ważniejszych elementów podczas przygotowań do ślubnej ceremonii. Większość młodych par przywiązuje dużą uwagę do tego elementu, ponieważ jest to w końcu pierwszy kontakt naszymi weselnymi gośćmi. Wręczając im starannie dobrane zaproszenia, pokazujemy w ten sposób, że są dla nas bardzo ważni.

Tradycyjne zaproszenia ślubne

Co roku trendy związane z zaproszeniami ślubnymi ulegają delikatnym zmianom. Jednak niektóre wzory na dobre zagościły na weselnych salonach. Wśród z nich znajdują się przede wszystkim tradycyjne zaproszenia w odcieniach złota oraz burgundy — przeznaczone na wesela w eleganckim i wystawnym stylu. To kolory dodające uroczystości klasy, które zawsze dobrze wyglądają.

Od kilku lat modne i popularne są także zaproszenia w tzw. stylu rustykalnym. Są one zazwyczaj bardzo prosto wykonane, bez zbędnych zdobień, często na ekologicznym, szarym papierze. Wzory dominujące w tego typu zaproszeniach, nawiązują do natury — są to różnego rodzaju motywy kwiatowe oraz roślinne, pojawić się mogą też akcenty folklorystyczne. Duży ich wybór oferuje sklep JDStyle.

Nowoczesne zaproszenia ślubne

Są też tacy, którzy wolą jednak coś bardziej innowacyjnego, jeśli chodzi o zaproszenia. Takie osoby, często decydują się na zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Ich przykłady można sprawdzić na https://www.jdstyle.pl/154-zaproszenia-slubne-ze-zdjeciem. Jest to ciekawy pomysł, jeśli chcemy, aby nasze zaproszenia były spersonalizowane i dokładnie wyrażały to, co chcemy w nich przekazać. Takie zaproszenia z pewnością wywołają uśmiech na twarzy zaproszonych gości i sprawią, że na długo zapamiętają oni sposób, w jaki zostali zaproszeni na ślub.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jaki sposób należy dbać o soczewki kontaktowe?
W jaki sposób należy dbać o soczewki kontaktowe?
Wada wzroku to powszechny problem wielu osób. Na szczęście oprócz klasycznych okularów korekcyjnych istnieją również soczewki kontaktowe, które są bardzo […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?