Jakie rodzaje oprogramowania przydadzą się w małej firmie?

Jakie rodzaje oprogramowania przydadzą się w małej firmie?
wiem-co-chce
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Małe firmy potrzebują oprogramowania do wszystkiego, od księgowości po zarządzanie zapasami. Oto niektóre z najlepszych darmowych programów dla właścicieli małych firm.:

Oprogramowanie CRM (Customer Relationship Management)

Jest to narzędzie, które może pomóc w śledzeniu kontaktów, klientów i leadów. Może być również używane do organizowania kont e-mail i mediów społecznościowych.

Oprogramowanie księgowe

Oprogramowanie księgowe może pomóc w fakturowaniu, płacach i innych funkcjach księgowych. W zależności od potrzeb, możesz chcieć używać oprogramowania księgowego, które integruje się z innymi aplikacjami, takimi jak CRM lub oprogramowanie do zarządzania projektami.

Oprogramowanie do zarządzania projektami

Oprogramowanie do zarządzania projektami pomaga śledzić projekty i zadania, dzięki czemu można pozostać na szczycie spraw przez cały czas. Niektóre narzędzia do zarządzania projektami integrują się z systemami księgowymi, aby ułatwić Ci wypełnianie faktur lub śledzenie wydatków poniesionych podczas cyklu życia projektu.

Oprogramowanie ERP

Planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP) oprogramowanie jest wszystko w jednym systemie, który pomaga firmom zarządzać swoimi finansami, sprzedaży i śledzenia zapasów. Systemy ERP mogą być dostosowane do każdego rodzaju działalności, w tym operacji produkcyjnych, centrów dystrybucji i więcej. Poszukując odpowiedniego oprogramowania ERP, można z powodzeniem skorzystać ze strony https://sklepoptima.pl/.

Systemy zarządzania treścią (CMS)

Narzędzia CMS zarządzają treścią na stronach internetowych, blogach i stronach mediów społecznościowych, umożliwiając użytkownikom tworzenie i edytowanie treści bez konieczności znajomości kodu HTML lub działania serwerów za kulisami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Akumulator – jak wybrać ten odpowiedni do swojego auta?
Akumulator to jeden z podstawowych elementów każdego pojazdu. W samochodzie służy on do zasilania wszystkich urządzeń elektrycznych, wtedy gdy silnik […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?