Jakie cechy posiada łóżko rehabilitacyjne?

Jakie cechy posiada łóżko rehabilitacyjne?
wiem-co-chce
Zdrowe życie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łóżko rehabilitacyjne to specjalne łóżko przeznaczone do wspierania pacjenta w trakcie procesu rekonwalescencji. Posiada ono cechy, które ułatwiają pacjentowi wstawanie z łóżka, siadanie i kładzenie się bez pomocy. Korzyści płynące z używania łóżka rehabilitacyjnego obejmują zwiększenie niezależności, zmniejszenie ryzyka urazów i infekcji oraz zmniejszenie zapotrzebowania na leki przeciwbólowe.

Regulowany zagłówek 

Ta funkcja pozwala na podniesienie lub obniżenie zagłówka w zależności od potrzeb dla wygody lub celów leczenia.

Regulowany podnóżek 

Ta funkcja pozwala na podniesienie lub obniżenie podnóżka w zależności od potrzeb w celu zapewnienia komfortu lub celów leczenia.

Zdejmowane podłokietniki 

Można je zdjąć, gdy jest to konieczne do celów leczenia, takich jak terapia dożylna lub inne zabiegi wymagające dostępu do ramion lub rąk. Po zakończeniu tych zabiegów podłokietniki można z powrotem umieścić na miejscu, aby nie przeszkadzały podczas odpoczynku w okresie rekonwalescencji.

Stół z tacą 

Jest to stół z tacą, który wysuwa się spod łóżka, dzięki czemu nie trzeba sięgać po niego podczas spożywania posiłków lub wykonywania innych czynności podczas leżenia w łóżku po operacji lub chorobie.

Alarm łóżkowy 

Ten alarm włączy się, jeśli spróbujesz wstać z łóżka bez pomocy, co pomoże zapobiec poważnym obrażeniom.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z takiego sprzętu, to koniecznie odwiedź witrynę internetową: http://www.wsrmila.pl/sprzet/lozko-rehabilitacyjne/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Od czego rozpocząć przygotowania do ślubu?
Od czego rozpocząć przygotowania do ślubu?
Ślub to wielkie oraz ważne wydarzenie dla całej rodziny. By wszystko przebiegło dobrze w dniu ceremonii, przygotowania zacznijmy od znalezienia […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?