Jakich zabiegów wymaga broda?

Jakich zabiegów wymaga broda?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aby męska broda była lśniąca, wytrzymała i miała dużą objętość, wymaga regularnej pielęgnacji. Samodzielne zabiegi zarostu w domu musi odbywać się przy doborze odpowiednich technik i kosmetyków. Nie każdy posiada jednak wiedzę, jak to robić. Wówczas warto skorzystać z usług profesjonalnego barbera, który odpowiednio wymodeluje brodę, a także zdradzi, jak dbać o nią samemu.

Kto pomoże zadbać o brodę?

Barber doradzi, jak dopasować brodę do owalu głowy i rysów twarzy. Zarost zostanie poddany strzyżeniu i modelowaniu. Martwe, odrastające włoski zostaną usunięte, a całość zostanie wyrównana. Częścią zabiegu pielęgnacyjnego jest również mycie, stosowanie zapachów i kosmetyków, które utrzymają brodę w świetnej kondycji. Każdy zarost jest inny, dlatego barber dopasuje zestaw kosmetyków do samodzielnej pielęgnacji. Na miejscu można zaopatrzyć się w produkty do domu, takie jak oleje, pomady, szampany i balsamy. Cały zabieg odbywa się w relaksującej, przyjemnej atmosferze. Jeśli chcemy, aby naszą brodą zajął się renomowany barber Poznań jest miastem, gdzie można go znaleźć.

Wysokiej jakości kosmetyki, używane w salonie, jak i w domu, odżywiają zarost. Oleje zmiękczają i nawilżają włókna, dzięki czemu cała broda zyskuje kolorytu i połysku. Balsamy i woski wymodelują owłosienie i utrzymają je w konkretnej pozycji. Zadbany zarost jest odporny na warunki pogodowe, czy suche powietrze wewnątrz budynków. Świetnie się on prezentuje w każdej sytuacji, jest powodem do zadowolenia i dumy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pierwsze objawy zaburzeń lękowych – jak je rozpoznać?
Pierwsze objawy zaburzeń lękowych – jak je rozpoznać?
W dzisiejszych czasach wielu osobom wydaje się, że zaburzenia natury psychicznej ich nie dotyczą, jednak nic bardziej mylnego. Z roku […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?