Impreza firmowa w plenerze – jak się do niej przygotować?

Impreza firmowa w plenerze – jak się do niej przygotować?
wiem-co-chce
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy coraz chętniej organizują imprezy w plenerze. Malowniczy krajobraz, zaciszne miejsce w pobliżu lasu, nad rzeką lub jeziorem wprowadzają swobodny, lekko wakacyjny nastrój, sprzyjający dobrej zabawie. Co do wyboru miejsca ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo reszta jest kwestią odpowiednich przygotowań, w których pomoże nam producent hal namiotowychZnamy termin. Mamy unormowane wszelkie kwestie formalno-prawne w związku z wybraną lokalizacją. Dopięliśmy listę gości. Jak zorganizować udaną imprezę firmową w plenerze? 

Program wydarzenia

Zacznijmy od ustalenia charakteru i celu naszego wydarzenia. Czy ma być to firmowa impreza integracyjna dla pracowników i ich rodzin, czy raczej przyjęcie z udziałem współpracowników, kontrahentów i klientów? Czy planujemy atrakcje na zewnątrz typu pokaz sztucznych ogni? Rozwiążmy problem transportu naszych gości i zadbajmy o miejsca parkingowe. Wybierzmy wodzireja, zespół lub DJ-a. Zamówmy animatorów, jeżeli planujemy udział dzieci w wydarzeniu. Zatroszczmy się też o dobry catering. Gdy będziemy mieli zarys programu imprezy, dobierzemy odpowiednią infrastrukturę. 

Sala szyta na miarę

Firmowe imprezy plenerowe najlepiej zorganizować w estetycznych halach namiotowych. Bez problemu znajdziemy wielkość i rodzaj zadaszonej konstrukcji idealnie dostosowanej do potrzeb organizacji naszego wydarzenia. W zależności od pory roku możemy wynająć halę namiotową ocieplaną, domówić system ogrzewania lub klimatyzacji. Wraz z namiotem lub systemem namiotów zamówimy kompletną infrastrukturę: oświetlenie, dekoracje, podłogi lub wykładziny. Firma odpowiadająca za instalację naszej „sali” lub firma cateringowa zatroszczą się o scenę dla ewentualnego zespołu, stoły i krzesła, a nawet meble wypoczynkowe, jeśli uznamy, że są nam potrzebne.  Nawet na pustkowiu możemy zaaranżować prawdziwą salę balową i zorganizować niezapomnianą imprezę firmową. Dziś ogranicza nas już tylko wyobraźnia.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto wybrać się na warsztat kulinarny?
Czy warto wybrać się na warsztat kulinarny?
Warsztaty kulinarne to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu i rozwijania swoich umiejętności w kuchni. Podczas takich warsztatów uczestnicy mogą […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?