Do zabezpieczania jakich towarów służą plomby?

Zabezpieczanie towarów jest bardzo ważnym etapem przeciwdziałania kradzieży i uszkodzeń podejmowanym przez ochronę. Podstawowymi narzędziami, które stosowane są w tym celu, są plomby. Jakie artykuły można nimi zabezpieczać?

Przede wszystkim zakładane są w czasie transportu artykułów spożywczych czy przemysłowych. Zakładane są wtedy na drzwi w obecności kierowcy i zdejmowane po dostarczeniu transportu do miejsca docelowego. W razie nagłej awarii można je również szybko i bezpiecznie usunąć.

Dostępnych jest wiele rodzajów plomb. Wszystkie wykazują skuteczność w zabezpieczaniu towaru. Na stronie internetowej https://www.andpol.poznan.pl/kategoria/plomby-plastikowo-metalowe dostępne są małe i praktyczne wersje plastikowo- metalowe. W jaki sposób można je wykorzystać? Do zabezpieczania jakich towarów służą?

Alternatywa dla ołowianych plomb

Plastikowo- metalowe plomby są alternatywą dla starych i nieekologicznych modeli ołowianych, a także mocniejszą wersją standardowych wersji plastikowych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w zabezpieczaniu konwojów. Mocowane są szczególnie na workach i portfelach, w których przewożone są pieniądze. Zabezpieczenie plombą plastikową to optymalna ochrona przed dostaniem się do ich zawartości osób niepożądanych. Towary trafiają dzięki temu w nienaruszonej formie do odbiorcy i zapewniają rzetelną realizację usługi lub transportu. W związku z tym plomby nie zabezpieczają w sposób bezpośredni przedmiotów, ale raczej opakowania, na których się znajdują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 4 =