Co jest ważne w wyborze etui na telefon?

Gdy już udało nam się kupić upragniony smartfon, powinniśmy koniecznie pomyśleć o jego właściwym zabezpieczeniu przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania czy pęknięcia. Służy do tego przede wszystkim etui, dostępne w kilku formach – m.in. wsuwki, kabury, futerału, nakładki na tylną część obudowy oraz tzw. bumpera. Jeśli chodzi o etui Samsung Galaxy a7 2018 i inne modele tego producenta to telefony, do których znajdziemy setki wersji zróżnicowanych pod względem kolorystyki czy wzornictwa.

Na te parametry zwróć szczególną uwagę

Wybierając etui, pamiętajmy przede wszystkim o tym, aby pasowało do naszego modelu smartfona pod względem rozmiaru i we właściwym miejscu posiadało otwory na aparat czy wejście słuchawkowe. Ogromne znaczenie ma ponadto forma takiej nakładki. Funkcje ochronną najlepiej spełniają plecki, kabury i wsuwki, natomiast bumpery są najmniej skuteczne, ale najbardziej estetyczne. Poza tym zwracajmy uwagę na materiał wykonania – w tym przypadku warto postawić na produkty z grubego silikonu, skóry, tworzywa TPU oraz włókna węglowego, ponieważ odznaczają się największą wytrzymałością i zabezpieczają telefon w optymalnym stopniu.

Dla wielu osób liczy się również dodatkowa funkcjonalność case`a. W sklepach znajdziemy wersje wodoszczelne, pancerne (przeznaczone do ochrony sprzętu w trudnych warunkach), bogato zdobione (np. w grawerowane grafiki i rysunki), w wersji premium, a także wyposażone w kieszonki oraz skrytki na pieniądze czy karty płatnicze. Ostateczny wybór zależy od naszych aktualnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli interesuje nas stylowe, a jednocześnie odporne etui Huawei p20 Lite to jeden z telefonów, do których najłatwiej je znaleźć w licznych sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × cztery =