Alternatywy dla auta, czyli czym opłaca się poruszać po mieście

Alternatywy dla auta, czyli czym opłaca się poruszać po mieście
wiem-co-chce
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie tylko setki litrów spalonego paliwa, lecz także pieniądze wydawane na naprawy zachęcają kierowców do zastępowania samochodów osobowych innymi środkami transportu. Dotyczy to zwłaszcza tych z nich, którzy na co dzień mieszkają i pracują w mieście. Auto warto porzucić na rzecz jednośladu. Tradycyjny rower to bowiem same korzyści, a jeśli nie masz go w swoim garażu, to z pomocą przychodzą miejskie wypożyczalnie. Nie tylko środowisko i Twój organizm na tym skorzystają! Musisz bowiem pamiętać, że w Twojej kieszeni zostaną pieniądze, które w innym wypadku musiałbyś wydać na paliwo, czy wymianę części w aucie.

Twój samochód zastąpić może także… skuter

Jeśli z kolei uważasz, że rower nie pozwoli Ci dotrzeć do pracy na czas, a jednocześnie dość masz stania w korkach w swoim aucie to koniecznie pomyśl o zakupie skutera lub motocykla. Pochodzące od producenta Barton skutery zaprojektowane są zarówno z myślą o kobietach, jak i mężczyznach, chcących szybciej poruszać się po mieście. Pojazdy te palą bowiem zdecydowanie mniej od samochodów osobowych, a dodatkowo dzięki swojej zwinności i niewielkim rozmiarom pozwalają zaoszczędzić czas spędzony w korkach. Nie da się więc zaprzeczyć, że wybór jednośladu w mieście po prostu się opłaca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie korzyści wynikają z pakowania próżniowego?
Jakie korzyści wynikają z pakowania próżniowego?
Każdy z nas pragnie cieszyć się smacznym i zdrowym jedzeniem. Oprócz wyboru produktów wysokiej jakości duże znaczenie ma również sposób […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?