Żarówki energooszczędne – jakie wybrać?

Żarówki energooszczędne – jakie wybrać?
wiem-co-chce
Dom i wnętrze
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Żarówki energooszczędne to bardzo przydatne i ekonomiczne żarniki. Niski pobór prądu i dobre właściwości użytkowe sprawiają, że są one popularne w wielu domach. Wśród tej kategorii istnieje również kilka typów, które różnią się między sobą cechami użytkowymi. Które zatem wybrać ? Na co zwrócić uwagę ? Odpowiedzi wraz z przydatnymi informacjami poniżej.

Żarówki świetlówki

Żarówki świetlówki mają żółty odcień światła, który doskonale pasuje do pomieszczeń takich jak salony czy sypialnie, w których przebywa się dosyć długo. Od zaświecenie mija chwila, aż osiągną maksymalną moc, ale za to są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Warto wybierać je, gdy zamierzamy długo korzystać ze światła. Są one też najtańsze i jeśli szukamy ekonomicznego rozwiązania, sprawdzą się idealnie.

Żarówki ledowe

Kolejnym typem są żarówki ledowe. Mają one biały odcień światła i doskonale pasują do kuchni czy łazienki, w których przebywamy dosyć krótko. Osiągają największą moc w od razu po zapaleniu, dlatego są też bardzo komfortowe. Ich minusem może być też wyższa cena. Rekompensuje to jednak długa żywotność takiej żarówki, która może być dłuższa nawet 2-3 razy od konstrukcji energooszczędnej.

Bardzo ciekawym elementem mogą być żarówki energooszczędne. Łączą one w sobie starodawny styl z nowoczesną technologią. Dobrym miejscem na dokonanie zakupów są sklepy internetowy. Duży wybór, wygodna dostawa i atrakcyjne ceny są największymi plusami takiego rozwiązania. Jednym z wiodących sklepów jest https://lampy.it, który prezentuje wszystkie powyższe zalety.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zadbać o bezpieczeństwo w sklepie?
Jak zadbać o bezpieczeństwo w sklepie?
Każdy właściciel sklepu szuka rozwiązań, które pozwolą mu zabezpieczyć się przed kradzieżą. Niestety prowadzenie własnego biznesu w sektorze usługowym wiąże […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?