Zaproszenia ślubne – jak szybko należy wysłać je gościom?

Zaproszenia ślubne – jak szybko należy wysłać je gościom?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zamówienie i wypełnienie zaproszeń ślubnych, a następnie ich wręczenie lub wysłanie to jeden z ważniejszych elementów przygotowań. Wiele par zastanawia się jednak, kiedy jest odpowiedni czas, aby zaprosić swoich gości. Wielu specjalistów doradza, aby zaproszenia przekazać około 3 miesiące przed planowaną uroczystością. To idealny moment, by zaprosić osoby, którzy znają datę wydarzenia i spodziewają się zaproszenia. Dotyczy to zwykle najbliższych członków rodziny, przyjaciół i znajomych.

Ślubny savoir – vivre

Kiedy wysłać zaproszenia w innych przypadkach, w sytuacji gdy goście nie wiedzą o organizowanym ślubie? Jeśli planujemy zaprosić członków rodziny lub znajomych, z którymi nie utrzymujemy bliższego kontaktu, warto wysłać zaproszenia nawet 5-6 miesięcy przed planowaną uroczystością. Czy można to zrobić jeszcze wcześniej? Tak, w przypadkach gdy ślub organizowany jest za granicą lub goście nie mieszkają na terenie kraju, w którym organizowane jest przyjęcie. W takiej sytuacji warto wysłać zaproszenia nawet 8-9 miesięcy wcześniej. Jeśli szukasz wyjątkowych zaproszeń na uroczystość ślubu i wesela, sprawdź ofertę dostępną na stronie internetowej https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Telefony przewodowe – w jakich miejscach są wykorzystywane?
Telefony przewodowe – w jakich miejscach są wykorzystywane?
Wydawać by się mogło, że ludzie coraz rzadziej korzystają z telefonów przewodowych. Wciąż jednak używa się ich w wielu różnych […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?