Wystrzałowe kreacje na szczególne okazje

Wybierając się na imprezę, każda z nas chcę wyglądać wyjątkowo. Po przejrzeniu wszystkich ubrań zazwyczaj okazuje się, że we wszystkim wyglądamy źle lub nie nadaje się na  konkretną okazję. Trzymając się kilku prostych zasad, sprawimy, że nasza garderoba będzie zawsze gotowa na wszelkiego rodzaju przyjęcia.

Klasyka z nutą ekstrawagancji

Jeśli chcemy wyglądać olśniewająco, ale jednocześnie nie mamy ochoty wydawać przy tym dużych kwot, możemy postawić na klasyczne rozwiązania i kilka szalonych elementów, które odmienią prostą sukienkę. Wybierając elegancką suknię wizytową maxi w kolorze czarnym, wystarczy duża, błyszcząca broszka, biżuteryjna torebka oraz efektowne szpilki, a nie będzie osoby, która przejdzie koło nas obojętnie. Kreację taką łatwo odmienimy za pomocą szala, bolerka, zmiany broszki na duży, barwny kwiat.

Świetną opcją na wielkie okazje będą wszelkie stroje w neutralnych kolorach, pozwoli nam to na szaleństwo z dodatkami i delikatną zmianę wizerunku za każdym razem. Pamiętajmy, że odkrywając nogi, warto zasłonić dekolt, a eksponując biust lepiej wybrać długość midi lub maxi. Pokazywanie zbyt dużych partii ciała może przyćmić nawet najpiękniejsze ubranie i sprawi, że wizerunek stanie się tandetny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + 3 =