Użyteczna elegancja w kuchni i łazience, czyli krótko o wyborze baterii

Użyteczna elegancja w kuchni i łazience, czyli krótko o wyborze baterii
wiem-co-chce
Dom i wnętrze
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzisiejsze aranżacje zdecydowanie odbiegają wyglądem od tych, które pamiętamy jeszcze sprzed kilku lat. W nowoczesnych wnętrzach liczy się każdy szczegół. Stąd producenci proponują różnorodne formy wyposażenia, na które zwrócą uwagę nawet najbardziej wymagający klienci. Ciekawych inspiracji jest sporo – warto porównać oferty proponowane w sklepach. Sporo niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych można także znaleźć do kuchni oraz łazienki.

Wysoki komfort oraz nowoczesny styl w kuchni i w łazience

Podczas projektowania funkcjonalnych a zarazem oryginalnych wnętrz bardzo szybko się okazuje, że ważny jest każdy detal wyposażenia. W innowacyjnych kuchniach i łazienkach duże znaczenie ma armatura, która obecnie oferowana jest w rozmaitych kolorach i kształtach. W bateriach zlewozmywakowych stosowane są różne formy montażu i dodatkowej funkcjonalności. Dużą popularnością cieszą się np. designerskie projekty ze stojącą wylewką, z możliwością podłączenia do filtra wody. 

W modnych bateriach prysznicowych Deante oprócz funkcjonalności ogromne znaczenie ma efektowny wygląd i precyzja wykończenia – typowe dla produktów wysokiej jakości. Bardzo estetycznie prezentują się np. zestawy podtynkowe, z chromowanymi elementami lub dodatkami w kolorze czarnym. Uwagę przyciągają także fantazyjnie wykonane komplety baterii w kolorze mosiądzu, które znakomicie komponują się z eleganckimi wnętrzami. W nowoczesnej armaturze stosowane są praktyczne przełączniki natrysku oraz zwiększające trwałość elementy ceramiczne. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Technologia oczyszczania ścieków – wszystko co musisz wiedzieć
Technologia oczyszczania ścieków – wszystko co musisz wiedzieć
Technologia oczyszczania ścieków istnieje od setek lat, ale z czasem proces i sprzęt uległy znacznym zmianom. Oczyszczanie ścieków jest jednym […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?