Szybki dodruk – czy to możliwe?

Szybki dodruk – czy to możliwe?
wiem-co-chce
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wydałeś swoją pierwszą książkę. Sprzedaż przekroczyła Twoje najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że cały nakład został wyczerpany. Na gwałt potrzebujesz kolejnych egzemplarzy. Czy to w ogóle możliwe, żeby szybko uzupełnić braki w księgarniach i innych punktach, gdzie sprzedaje się Twoje dzieło? Okazuje się, że tak! W jaki sposób to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Gdzie szukać odpowiedniej drukarni

Żeby rozwiązać swój problem musisz znaleźć odpowiednią drukarnię. Nie chodzi tylko o taką, która szybko zrealizuje dane zlecenie. Ponieważ dodruk zazwyczaj charakteryzuje się niższym nakładem niż wydanie pierwotne w kręgu Twoich zainteresowań powinny być drukarnie gotowe podjąć się niewielkiego zlecenia. Dlatego warto pomyśleć o drukarni cyfrowej.

Druk cyfrowy tani i zdrowy

Dlaczego akurat drukarnia cyfrowa? Będzie w stanie wydrukować nawet niewielkie nakłady. Poszukaj takiej, która specjalizuje się w małych i średnich nakładach. Może zaciekawi Cię oferta na stronie https://www.totem.com.pl/. Nie tylko drukują z zachowaniem wysokiej jakości, ale dbają również o środowisko naturalne. W jaki sposób? Korzystając z zielonej energii, to znaczy takiej, która pochodzi ze źródeł odnawialnych. Poza tym papier do druku pochodzi z lasów, które są prawidłowo zarządzane, bez uprawiania gospodarki rabunkowej. To wszystko sprawi, że Twoje książki zyskają dodatkową wartość. Będziesz mógł się pochwalić wspieraniem środowiska naturalnego. Może to być bardzo ważne dla sporej grupy Twoich czytelników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak poradzić sobie z upałem na poddaszu, nie posiadając klimatyzacji?
Jak poradzić sobie z upałem na poddaszu, nie posiadając klimatyzacji?
Zmiany klimatyczne spowodowały, że letnie miesiące są obecnie znacznie cieplejsze. Upał może doskwierać nam nie tylko na zewnątrz, ale także […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?