Sukienki wieczorowe – jak dobrać je do figury

Sukienki wieczorowe – jak dobrać je do figury
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór sukienki na różne okazje to nie lada wyzwanie dla kobiety, szczególnie jeśli chce wyjątkowo wyglądać. Od tego, jaką sukienkę wybierzemy, zależy to, jak będziemy wyglądać, jak również to, jak będziemy się w niej czuć. Dużo pań szukając sukienki, kieruje się wyłącznie tym, jaka ma być okazja jej założenia. Niestety jest to duży błąd, ponieważ sukienkę powinno się wybierać przede wszystkim do rodzaju figury osoby, która będzie ją nosiła. Gdzie znaleźć odpowiednią sukienkę? Warto spojrzeć na przykład na sukienki Imesia, spośród których każda z kobiet znajdzie coś dla siebie.

Figura jabłka

Kobiety, które posiadają bardziej zbudowane klatki piersiowe, ramiona i plecy w stosunku do dolnych partii ciała powinny wybierać sukienki wieczorowe z odcięciem pod dekoltem lub o fasonie kopertowym. Pozwala to zamaskować sylwetkę i na przykład odstający brzuszek. Należy uważać, aby nie wybrać stroju ze zbyt dużą ilością marszczeń i sukienek bezkształtnych.

Figura gruszki

Figura ta cechuje się szerokimi biodrami i udami. W takim przypadku zdecydowanie powinno się omijać sukienki mini. Najlepszym wyborem będą sukienki, które długością sięgają minimum do kolana, co pozwoli zamaskować masywne uda. W tym przypadku sukienki nie powinny być dopasowane, lepiej wybierać luźniejsze fasony.

Figura tuby

W tym przypadku najważniejsze jest nadanie kształtu figurze. Najlepiej jest wybierać sukienki z wcięciem w talii bądź proste, które należy przewiązać w talii. Figura ta cechuje się brakiem widocznej talii, więc warto do sukienki założyć żakiet lub marynarkę, która odwróci od tego uwagę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym jest UTB?
Pod nazwą UTB kryje się skrót od urządzenia transportu bliskiego. Są to wszystkie urządzenia, których rolą jest przenoszenie materiału z […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?