Stylizacja paznokci – w jakie preparaty należy się zaopatrzyć

Stylizacja paznokci – w jakie preparaty należy się zaopatrzyć
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze do niedawna profesjonalny manicure mogłyśmy zrobić sobie jedynie w salonie kosmetycznym. Preparaty niezbędne do wykonania zabiegu były ciężko dostępne, a zakup urządzeń często stanowił bardzo dużą, nieopłacalną inwestycję. Na szczęście dzięki internetowej hurtowni, którą znajdziemy np. pod poszczególnym adresem internetowym https://biutinail.pl/, wszystko jest w zasięgu naszych rąk. Wystarczą małe zakupy, odrobina wprawy, a idealny manicure będziemy mieć na zawołanie.

Lista zakupów

Niezależnie od metody pielęgnacji oraz zdobienia paznokci, będziemy potrzebować kilku pilników oraz polerki. Najlepiej sprawdzą się modele papierowe, które nie rozgrzewają zbytnio warstwy rogowej. Do usunięcia skórek możemy użyć specjalnych żeli zmiękczających pozwalających na usunięcie ich z płytki patyczkiem. Pamiętajmy, że wycinanie naskórka, spowoduje jego wzmożone narastanie. Gdy opracujemy już nasze podłoże, możemy przejść do nakładania lakierów. Jeśli oczekujemy efektu, który utrzyma się kilkanaście dni, postawmy na hybrydę. Do wykonania takiego manicure niezbędna będzie lampa UV lub LED oraz specjalne emulsje. Chcąc zapewnić sobie maksymalną trwałość, na paznokcie powinnyśmy nałożyć bazę, kolor, a cały proces musimy zakończyć nabłyszczającym topem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dostosować miejsce i budynek dla osób niepełnosprawnych?
Jak dostosować miejsce i budynek dla osób niepełnosprawnych?
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi szpitale, szkoły albo centra handlowe muszą być dostosowane do osób niepełnosprawnych. Miejsca takie powinny pamiętać o […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?