Sportowe obuwie – jak łączyć je z dżinsami?

Sportowe obuwie – jak łączyć je z dżinsami?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych czasach moda coraz bardziej skłania się ku wygodzie i funkcjonalności. Bardzo modnym połączeniem staje się więc duet dżinsów i sportowych butów, który gwarantuje nam komfort, uniwersalność oraz stylowy wygląd. Są jednak pewne drobiazgi, o których należy pamiętać, decydując się na takie zestawienie.

Na co warto zwrócić uwagę?

Okazja. Elementy stroju należy dobrać ze względu na to, dokąd się w nim wybieramy. Idąc na spotkanie, wymagające eleganckiego stroju, dobrze jest postawić na klasyczne połączenie prostych dżinsów oraz białych lub czarnych butów. Idąc jednak na imprezę, można zaszaleć i wybrać odważniejszy kolor obuwia.

Pora roku i pogoda. Zależnie od warunków panujących na zewnątrz, musimy wybrać fason i kolor naszych ubrań tak, aby zawsze wyglądać i czuć się dobrze. Przy słonecznej pogodzie dobrze jest wybrać jasne, krótkie buty, w których nie będzie nam gorąco. Kiedy jednak warunki na dworze nie dopisują, dobrze sprawdzą się buty z wysoką cholewą, takie jak Nike sneakers, w zestawieniu z podwiniętymi nogawkami spodni.

 Detale. Aby takie połączenie zawsze wyglądało dobrze, należy dbać o szczegóły. Dbanie o to, czy nogawki są równo podwinięte oraz czy kolor butów zbytnio nie kontrastuje z odcieniem spodni, to tylko przykłady drobnych spraw, o których niezwykle często zapominamy – warto jednak się nad nimi pochylić.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Lifting wampirzy – co to za zabieg i jakie korzyści przynosi dla skóry?
Lifting wampirzy – co to za zabieg i jakie korzyści przynosi dla skóry?
Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego zdobywa coraz większą popularność. Polega na ostrzykiwaniu wybranego miejsca twarzy pobranym od pacjenta osoczem. Substancja […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?