Skąd wiedzieć, czy przetarg jest legalny?

Skąd wiedzieć, czy przetarg jest legalny?
wiem-co-chce
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na polskim rynku istnieje wiele form wybierania wykonawców różnych usług oraz produktów. Bardzo dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju przetargi, w ramach których zleceniodawcy określają swoje zamówienie i zapraszają potencjalnych wykonawców do przedstawiania swoich ofert. Zwycięzcy przetargów są wybierani na podstawie ogólnej oceny zleceniodawcy. Zwykle wybierane są najtańsze oferty, ale zwracana jest też uwaga na termin wykonania zadania, jakość i inne istotne sprawy. Przed wzięciem udziału w przetargu, warto jednak sprawdzić czy jest on legalny.

Przezorność popłaca

Niestety, czasami zdarzają się sytuacje, w których przetargi są organizowane niezgodnie z obowiązującym prawem. Warto więc poszukać opinii na temat firmy, która organizuje przetarg. Dobrym pomysłem jest zatrudnienie agencji detektywistycznej, np. http://bdwpoznan.pl/. Wielu detektywów specjalizuje się w sprawach gospodarczych i są w stanie skutecznie oraz dyskretnie sprawdzić potencjalnego kontrahenta i firmę ogłaszającą przetarg.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Top 10 akcesoriów kuchennych, które powinny znaleźć się w Twojej kuchni
Top 10 akcesoriów kuchennych, które powinny znaleźć się w Twojej kuchni
Oto top 10 akcesoriów kuchennych, które powinny znaleźć się w Twoim domu: Deska do krojenia ze specjalnym pojemnikiem na obierki. […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?