Psie stylizacje – propozycje ubrań na co dzień

Psie stylizacje – propozycje ubrań na co dzień
wiem-co-chce
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz większa rzesza właścicieli psów postanawia ubierać swoje zwierzęta w modne ubrania. Oczywiście, wielu osobom może wydawać się to zbędną fanaberią. Wśród wielu hodowców panuje jednak pogląd, iż ubrania dla zwierząt to nie tylko element zbędnej stylizacji zwierzaka, ale i sposób na zabezpieczenie go przed zimnem lub innymi, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zatem, jakie ubrania dla psów sprawdzą się najlepiej? Odpowiedzi na to pytanie postaramy się udzielić w dalszej części naszego krótkiego poradnika.

Pies na zimowym spacerze – jakie ubrania będą dla niego najlepsze?

Zimowe ubranko dla psa powinno charakteryzować się kilkoma ważnymi cechami. Po pierwsze, warto by było ono wykonane z dosyć grubego materiału naturalnego. Po drugie, w toku jego produkcji nie powinny być wykorzystywane potencjalnie szkodliwe, sztuczne barwniki. Po trzecie, ubranie nie może zbytnio opinać ciała zwierzaka i krępować jego ruchów. Po czwarte, strój dla psa powinien się w miarę możliwości wygodnie zakładać i ściągać.

Przykładem modnego i funkcjonalnego ubranka zwierzęcego może być bez wątpienia sweterek dla psa. Wykonany z grubej bawełny i wyposażony w krótki golfik oraz rękawki jest dla czworonoga wygodny. Jednocześnie bardzo dobrze chroni go również przed zimnem. Oczywiście, decyzja o jego zakupie jest wyłącznie uzależniona od poglądów właściciela na temat ubierania zwierząt, ale w przypadku małych, krótkowłosych ras psów może to być wskazane – szczególnie jeśli chodzi o dosyć chłodny w naszym kraju sezon jesienno-zimowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy stosować ekogroszek?
Kiedy stosować ekogroszek?
Obecnie kupno dobrego jakościowo ekogroszku wcale nie musi być być działaniem utrudnionym. Istotniejsza jest jednak kwestia odnośnie do tego, kiedy […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?