Nowoczesna fotografia z użyciem drona

Fotografia na miarę czasów

Osiągnięcia współczesnej techniki pozwalają na wykorzystywanie dronów w nowoczesnej fotografii. Specjalistyczny sprzęt obsługiwany przez wykwalifikowanych  operatorów umożliwia wykonanie bardzo skomplikowanych ujęć z dronów. Duży  wybór sprzętu najwyższej klasy sprawia, że do każdego projektu można podejść indywidualnie i zaproponować zdjęcia z powietrza dostosowane do potrzeb i budżetu klientów.    

Świat z innej perspektywy

Zdjęcia z drona urzekają szerokimi, perfekcyjnymi  kadrami i robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientach. Ujęcia z lotu ptaka pokazują rzeczywistość w perspektywie, której nie dostrzegamy z poziomu ziemi. Są świetnym sposobem na inne pokazanie świata i stanowią idealne uzupełnienie dla filmów wideo czy zdjęć robionych aparatami fotograficznymi

Szerokie spektrum zastosowań

Jeżeli chcemy skorzystać z możliwości, jakie daje dron usługi świadczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji publicznych. Z powyższych usług korzysta szerokie spektrum branż.  W budowlanej i deweloperskiej fotografie z powietrza wykorzystuje się do udokumentowania postępów inwestycji, do inwentaryzacji czy w celach marketingowych. Na rynku sprzedaży i wynajmu nieruchomości, zdjęcia obiektu, wykonane z lotu ptaka, pozwala na pokazanie jej z zupełnie innej perspektywy, co czyni ofertę bardziej atrakcyjną.

Fotografie z drona wykorzystywane są na różnego rodzaju eventach organizowanych przez firmy, organizacje czy samorządy. Stanowią cenną dokumentację imprez firmowych, lokalnych, wydarzeń sportowych czy plenerowych koncertów.Szczegółowe ujęcia ze sprzętu latającego używane są w fotogrametrii, między innymi do tworzenia ortofotomap czy numerycznych modeli pokrycia terenu. Zdjęcia z lotu ptaka, często są stosowane w produkcjach reklamowych, kampaniach promocyjnych oraz profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 16 =