Nowoczesna fotografia z użyciem drona

Nowoczesna fotografia z użyciem drona
wiem-co-chce
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Fotografia na miarę czasów

Osiągnięcia współczesnej techniki pozwalają na wykorzystywanie dronów w nowoczesnej fotografii. Specjalistyczny sprzęt obsługiwany przez wykwalifikowanych  operatorów umożliwia wykonanie bardzo skomplikowanych ujęć z dronów. Duży  wybór sprzętu najwyższej klasy sprawia, że do każdego projektu można podejść indywidualnie i zaproponować zdjęcia z powietrza dostosowane do potrzeb i budżetu klientów.    

Świat z innej perspektywy

Zdjęcia z drona urzekają szerokimi, perfekcyjnymi  kadrami i robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientach. Ujęcia z lotu ptaka pokazują rzeczywistość w perspektywie, której nie dostrzegamy z poziomu ziemi. Są świetnym sposobem na inne pokazanie świata i stanowią idealne uzupełnienie dla filmów wideo czy zdjęć robionych aparatami fotograficznymi

Szerokie spektrum zastosowań

Jeżeli chcemy skorzystać z możliwości, jakie daje dron usługi świadczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji publicznych. Z powyższych usług korzysta szerokie spektrum branż.  W budowlanej i deweloperskiej fotografie z powietrza wykorzystuje się do udokumentowania postępów inwestycji, do inwentaryzacji czy w celach marketingowych. Na rynku sprzedaży i wynajmu nieruchomości, zdjęcia obiektu, wykonane z lotu ptaka, pozwala na pokazanie jej z zupełnie innej perspektywy, co czyni ofertę bardziej atrakcyjną.

Fotografie z drona wykorzystywane są na różnego rodzaju eventach organizowanych przez firmy, organizacje czy samorządy. Stanowią cenną dokumentację imprez firmowych, lokalnych, wydarzeń sportowych czy plenerowych koncertów.Szczegółowe ujęcia ze sprzętu latającego używane są w fotogrametrii, między innymi do tworzenia ortofotomap czy numerycznych modeli pokrycia terenu. Zdjęcia z lotu ptaka, często są stosowane w produkcjach reklamowych, kampaniach promocyjnych oraz profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Funkcjonalne meble do pierwszego mieszkania
Funkcjonalne meble do pierwszego mieszkania
Urządzając pierwsze mieszkanie, może być nam trudno podjąć dobre decyzje, zwłaszcza jeśli od razu trzeba umeblować kilka pomieszczeń. Ilość mebli […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?