Na czym polega trening z elektrostymulacją mięśni i co należy zrobić, aby wziąć w nim udział?

Na czym polega trening z elektrostymulacją mięśni i co należy zrobić, aby wziąć w nim udział?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trening to doskonały sposób na rozbudowanie tkanki mięśniowej, ale też na wysmuklenie ciała. Innowacyjną metodą na uzyskanie pięknej sylwetki jest elektrostymulacja mięśni. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonego trenera personalnego, który dobiera odpowiednie ćwiczenia, pomoże dopasować właściwą intensywność oraz częstotliwość impulsów. Trening pozwala spalić pokaźną ilość kalorii. Daje bardzo dobre efekty, a jest mniej uciążliwy niż trenowanie z obciążeniami.

Pierwszy trening z elektrostymulacją mięśni — od czego zacząć?

Na treningi można zapisać się przez witrynę internetową https://impulsetraining.pl/studio/lublin/. Pierwsze ćwiczenia z trenerem personalnym są niezbyt intensywne, zwłaszcza jeśli jest się osobą niewysportowaną. Trening polega na użyciu impulsów elektrycznych, które stymulują mięśnie. Ćwiczenia są lekkie, nie obciążają stawów, ani kręgosłupa. To bezpieczna forma zajęć, którą można z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Ilość spalonych kalorii w ciągu godziny jest dużo większa niż podczas zwykłego treningu wytrzymałościowego lub siłowego. To sposób na rozbudowanie masy mięśniowej, ale też pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Wystarczy kilka sesji, aby zobaczyć pierwsze rezultaty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie powinny być opakowania na wynos?
Jakie powinny być opakowania na wynos?
Branża gastronomiczna w dużej mierze opiera się obecnie na zamówieniach na wynos, realizowanych zarówno we własnym zakresie, jak i przez […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?