Moda i wygoda w pokoju nastolatka

Moda i wygoda w pokoju nastolatka
wiem-co-chce
Dom i wnętrze
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzając pokój nastoletniego dziecka, warto pamiętać, że powinien nie tyle podobać się rodzicom, co przede wszystkim służyć jego właścicielowi. Część osób o tym zapomina, a fakt ten powoduje problemy w relacjach rodzinnych. Należy tak zająć się meblowaniem, by obie strony były zadowolone, a wnętrze nie musiało być za kilka lat ponownie aranżowane, gdyż nie spełnia już swojej funkcji. Reprezentacyjny wygląd takiego pomieszczenia powinien iść w parze z wysoką funkcjonalnością.

Idealny wystrój

Dla nastolatka bardzo ważna jest akceptacja rówieśników, więc nie chciałby na pewno, by śmiali się z jego pokoju, gdy zaprosi ich do domu. Meble młodzieżowe znacząco różnią się od tych przeznaczonych do pokoju dziecięcego.  Najlepiej aranżować pomieszczenie uwzględniając to, co potomek lubi, czym się interesuje oraz jakie kolory mu się podobają.

Małe pomieszczenia a funkcjonalność

Osoby w wieku nastoletnim lubią próbować nowych rzeczy, mają dużo energii, przeważnie chętnie ćwiczą, czy tez zajmują się innymi rzeczami wymagającymi sporo przestrzeni do ich realizacji. Wobec tego dobrym wyborem do sypialni dziecka będzie rozkładany narożnik, na którym w nocy można spać, a za dnia go złożyć, co pozwoli na uzyskanie więcej miejsca. Można kupić takowy chociażby za pośrednictwem strony internetowej https://meblem4.pl/narozniki-tapicrowane-rozkladane-z-funkcja-spania-kanapy-narozne-tapicerowane,c31.html. Spory wybór kolorów oraz rozmiarów z pewnością sprawi, że uda się dopasować odpowiedni do konkretnej sypialni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pomysłowe zabawy ze szkolnych dziecięcych lat
Szkolne lata generują nie tylko wspomnienia związane z nauką, ale i dużą dawką dobrej zabawy. Te zazwyczaj o charakterze ruchowym, […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?