Materiały POS – jakie rodzaje wyróżniamy?

Materiały POS – jakie rodzaje wyróżniamy?
wiem-co-chce
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W świecie treści cyfrowych istnieje kilka rodzajów materiałów, które można wykorzystać do produkcji materiałów. W tym artykule wyjaśnimy, czym one są i czym się od siebie różnią materiały POS.

Rodzaje materiałów POS

Papier z nadrukiem – jest to najczęściej stosowany materiał, który dostępny jest w różnych formach. Łatwo się na nim drukuje, jest niedrogi i trwały. Istnieje wiele rodzajów papieru, które różnią się strukturą, trwałością, wytrzymałością i opłacalnością.

Papier niezadrukowany – zalicza się do niego materiały opakowaniowe, etykiety i naklejki. Materiały te zostały już zadrukowane i mogą być używane w takiej postaci lub modyfikowane (np. poprzez dodanie tekstu).

Tekstylia – takie jak skóry syntetyczne lub tkaniny (bawełna, nylon), które mogą być wykorzystywane do produkcji elementów odzieży, takich jak torebki lub kapelusze, a także elementów gospodarstwa domowego, takich jak poduszki lub zasłony. Tekstylia obejmują również usługi haftu (haftowane naszywki na odzież) oraz sitodruku (haftowane naszywki na tekstylia).

Plastik – karty plastikowe są używane do kart kredytowych i kart członkowskich; karty kluczowe dla hoteli; identyfikatory dla klubów; karty upominkowe itp.

Metal – Karty metalowe są wykorzystywane do kart kredytowych i członkowskich; kart kluczy do hoteli; identyfikatorów dla klubów; kart upominkowych itp. Karty metalowe są zwykle laminowane cienką warstwą plastikowej folii z warstwą kleju po jednej stronie, dzięki czemu można je przykleić do innej powierzchni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odpowiednio zabezpieczyć teren przeznaczony pod budowę?
Budowa własnego domu lub większa, deweloperska inwestycja budowlana wymagają odpowiednich przygotowań, które obejmują gromadzenie stosownej dokumentacji formalnej, jak i materiałów […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?