Makijaż permanentny oczu – Jak to wygląda?

Makijaż permanentny oczu – Jak to wygląda?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Makijaż permanentny oczu to zabieg kosmetyczny polegający na nałożeniu na skórę wokół oczu kosmetyków półtrwałych lub trwałych. Makijaż permanentny oczu może być stosowany do wzmocnienia lub stworzenia brwi, eyelinera lub cienia do powiek.

Ile trwa zabieg?

Makijaż permanentny oczu określany jest również jako „mikropigmentacja” lub „implantacja mikropigmentów”. Procedura obejmuje tatuowanie poszczególnych rzęs, brwi i innych cech na skórze za pomocą cienkich igieł i pigmentów, które są wszczepiane do skóry właściwej. Zabieg trwa około dwóch godzin i jest wykonywany przez doświadczonego technika.

Jaki jest efekt końcowy?

Efektem jest bardziej naturalnie wyglądająca brew, która utrzymuje się przez lata i nie zmywa się pod wpływem wody i mydła. Makijaż permanentny powoduje raczej subtelne zmiany w wyglądzie niż drastyczne. Zabieg może również skorygować deformacje, takie jak asymetria brwi, utrata brwi z powodu łysienia (utraty włosów), nadmiernie wysklepione brwi i inne.

Tatuowanie brwi

Makijaż permanentny oczu może być stosowany na różne sposoby, np. tatuowanie brwi. Technika ta wykorzystuje specjalistyczną maszynę, która tworzy pociągnięcia pigmentu pod powierzchnią skóry tworząc realistycznie wyglądające pociągnięcia włosów tuż nad powierzchnią skóry. Proces ten trwa około jednej godziny na jedną brew. Technika ta jest bezbolesna, a rezultaty utrzymują się na zawsze. Procedura może być stosowana do tworzenia naturalnie wyglądających brwi lub do wypełniania luk, w których wypadły włosy. Jest to również świetny sposób na ukrycie blizn lub innych skaz na twarzy. Tatuaże Eyeliner są również popularne wśród kobiet, które chcą podkreślić swoje oczy bez konieczności codziennego stosowania makijażu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Akumulator samochodowy – jaki powinien być?
Akumulator samochodowy – jaki powinien być?
Co to jest? Akumulator samochodowy to bateria, która dostarcza energię do układów rozruchowych, oświetleniowych i zapłonowych samochodu. Akumulator znajduje się […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?