Jakimi środkami chemicznymi umyć felgi samochodu?

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na umycie felg w samochodzie, jest kilka różnych rzeczy, których możesz użyć.

Najlepsza chemia do mycia felg to taka, która usunie brud, zanieczyszczenia i pył hamulcowy bez zarysowania powierzchni. Powinieneś użyć produktu, który jest specjalnie zaprojektowany do czyszczenia osłon kół i felg.

Środek odtłuszczający

WD-40 to prawdopodobnie najpopularniejszy wybór do czyszczenia felg. Jest to środek odtłuszczający, więc usunie wosk lub politurę, które zastosowałeś i usunie brud z powierzchni felg. Możesz używać WD-40 samodzielnie lub jako część bardziej złożonego przepisu na środek do czyszczenia felg.

Specjalny produkt

Najlepszym sposobem na wyczyszczenie felg samochodu jest użycie produktu, który został stworzony specjalnie do tego celu. Dzięki użyciu środków czystości do samochodu czyszczenie nie będzie trudne. Są one dostępne w większości sklepów motoryzacyjnych, można je również znaleźć w Internecie.

Produkty te rozluźnią brud i zanieczyszczenia oraz usuną pył hamulcowy. Niektóre z nich są również opracowane w celu zapobiegania korozji, która może być spowodowana przez narażenie na działanie soli w miesiącach zimowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 5 =