Jak zorganizować baby shower?

Przyjęcie dla przyszłych mam jest niesamowitym przeżyciem. Pragniemy uczcić chwilę spodziewanego się dziecka. Chcąc zaskoczyć gości jak i również umilić czas spędzany w gronie znajomych, chcemy by czuli się wyjątkowo. Jak na okazję przystał, zadbajmy o każdy szczegół wiążący się z organizacją tego wydarzenia. Nie może zabraknąć przeróżnych dekoracji pod kątem balonów, napisów oraz świeżych kwiatów. 

Jakie dekoracje wybrać? 

Najlepszym sposobem na zaskoczenie gości będzie dobranie odpowiedniego wystroju. Poczta balonowa oferuje nam różnego rodzaju balony, które można wykorzystać i oznajmić o spodziewanej płci dziecka za pomocą wybranego koloru – różowego dla dziewczynki, bądź niebieskiego dla chłopaka. Z pewnością zaproszone osoby będą zachwycone. Ozdoby w postaci napisu albo wiszące serpentyny będą wspaniałym dodatkiem. 

Kolejnym krokiem jest postawienie na kwiaty, które dadzą naturalny wystrój otoczenia i umilą spędzany czas. Nie może zabraknąć również przeróżnych słodkości w postaci babeczek, tortu oraz ciast. Na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Dla Ciebie na pewno będzie to spore przeżycie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 1 =