Jak zaopatrzyć swoich pracowników w potrzebne narzędzia i odzież ochronną?

Jak zaopatrzyć swoich pracowników w potrzebne narzędzia i odzież ochronną?
wiem-co-chce
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kodeks Pracy jasno określa przypadki, w których pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia swojemu pracownikowi odzieży ochronnej. Mogą to być sytuacje, gdy podwładni narażeni są na utratę zdrowia poprzez kontakt ze szkodliwymi substancjami, urazy spowodowane niebezpiecznymi warunkami wykonywania pracy lub zwykłe zabrudzenie odzieży prywatnej. Związane są z tym zawody polegające na pracy z użyciem ciężkiego sprzętu i chemikaliów. Chcąc stworzyć swoim pracownikom podstawy do prawidłowego działania, odzież ochronna jest niezbędna.

Zakupy hurtowe

Jeśli jesteśmy właścicielami dużej firmy budowlanej, warto zainwestować w jednolite stroje robocze, które jednocześnie będą pełniły funkcję ochronną. Takie elementy możemy nabyć choćby w hurtowni odzieży BHP Ferpol. Znajdziemy w niej wszystko, czego nasz zespół będzie potrzebował do prawidłowego oraz bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków. W ofercie punktu znajdziemy m.in. buty robocze, rękawice, kaski, kamizelki odblaskowe, spodnie, sprzęty służące ochronie słuchu, wzroku i dróg oddechowych. Tak szeroki asortyment pozwoli nam na zakup pełnego wyposażenia wysokiej jakości, które nie zawiedzie w najważniejszych momentach. Dzięki temu pracownicy poczują się bezpiecznie, a my będziemy spokojni o przebieg prac i zachowanie wszelkich procedur.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najciekawsze gadżety motocyklowe dla każdego – czym warto się zainteresować?
Najciekawsze gadżety motocyklowe dla każdego – czym warto się zainteresować?
O tym, że pasjonaci jazdy na motocyklu uwielbiają wszelkiego rodzaju gadżety, które są związane z ich ukochanymi maszynami, nie trzeba […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?