Jak zadbać o nastrój w naszej sypialni?

Jak zadbać o nastrój w naszej sypialni?
wiem-co-chce
Dom i wnętrze
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sypialnia powinna być miejscem, w którym odpoczniemy po męczącym dniu. Gdzie z przyjemnością spędzimy wolny ranek. Ułatwiającym relaks i wprowadzającym w przyjemny nastrój. Dlatego warto zadbać o aranżację wnętrza.

W sypialni zaczynamy i kończymy każdy dzień. A zdarza się nam traktować to pomieszczenie po macoszemu. Nie organizujemy tu towarzyskich spotkań, ale tym bardziej możemy postarać się, by nasza sypialnia była wyjątkowa. Wystarczy kilka trików i użycie wyobraźni, a zachowawcze wnętrze zyska nowy wymiar.

Prywatna strefa komfortu

Stwórzmy w sypialni totalnie prywatną strefę. Oto kilka sprawdzonych pomysłów. Wystarczy powiesić w oknach zasłony zaciemniające, by odciąć się od świata. Stylizowany lub minimalistyczny kinkiet nad łóżkiem uprzyjemni nam czytanie, bądź relaks przy muzyce. Kilka zapachowych świec ułatwi nam relaks. A jeśli nie lubimy świec, skropmy delikatnie pościel olejkami eterycznymi. Zafundujmy sobie mały głośnik z Bluetooth, by otuliła nas ulubiona muzyka. Na półce możemy postawić ramki ze zdjęciami z udanych wakacji lub spotkań z przyjaciółmi. Kupmy sobie poduszkę z jedwabną poszewką, jakich używają Francuzki. Ta mała zmiana korzystanie wpłynie na nasze włosy i cerę.  Postawmy szklany wazon z różą na szafce nocnej lub doniczkę z drzewkiem bonsai na parapecie. 

Istnieje jeszcze wiele innych możliwości, które możemy wykorzystać. Wybierzmy te, które są nam bliskie. Kierujmy się własnym gustem i upodobaniami. Pamiętajmy też o zachowaniu spójnej stylistyki wnętrza, by nie wprowadzać w nim chaosu. Jeśli mamy romantyczne meble i tapety, upnijmy w oknie ozdobną firankę, np. taką jak te https://tendina.pl/firanki. Do nowoczesnej sypialni bardziej pasuje gładka i prosta. Podobnie przy doborze gadżetów i akcesoriów warto trzymać się jednego stylu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najważniejsze cechy lup stomatologicznych
Najważniejsze cechy lup stomatologicznych
Lupy stomatologiczne są istotnymi elementami wyposażenia w każdym gabinecie stomatologicznym. Są niezbędne do powiększenia obrazu obszaru roboczego, zwłaszcza podczas wykonywania […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?