Jak zabezpieczyć lakier? – Folia ochronna na lakier

Jak zabezpieczyć lakier? – Folia ochronna na lakier
wiem-co-chce
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Folia ochronna na lakier to doskonały sposób na zachowanie oryginalnego lakieru samochodu lub motocykla. Powłoka ta chroni przed odpryskami kamieni, zanieczyszczeniami pochodzącymi od insektów i uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Folia nie łuszczy się i można ją usunąć za pomocą gorącej wody, gdy trzeba ją wymienić. Jest łatwa w aplikacji i wystarcza na lata!

Dlaczego folia

Folia ochronna na lakier to przezroczysta, bardzo przyczepna i wyjątkowo trwała cienka folia, która chroni lakier Twojego samochodu przed brudem pochodzącym z ruchu ulicznego. Firma Foliggo posiada w asortymencie dobrej jakości folie do ochrony lakieru. Folia jest łatwa w montażu i niedroga w utrzymaniu, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknem lakieru swojego pojazdu w nieskazitelnym stanie. Folia ochronna na lakier to bezbarwna folia ochronna, którą można nakładać na lakier lub inne elementy karoserii, takie jak osłony reflektorów i świateł tylnych. Folia ochronna zapewnia warstwę chroniącą przed promieniowaniem UV i IR, co pomaga zapobiegać blaknięciu i odbarwieniom. Zapobiega ona również wandalizmowi i zadrapaniom spowodowanym przez kamienie, piasek, żwir i inne zanieczyszczenia drogowe. Folie ochronne lakieru stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich zdolność do ochrony wykończenia samochodu i przedłużania żywotności lakieru. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy winyle są faktycznie takie drogie?
Czy winyle są faktycznie takie drogie?
Mimo tego, iż płyty winylowe z przytupem powróciły na rynek muzyczny, wielu odbiorców narzeka na ich zbyt wysokie ceny. Tym […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?