Jak duża jest kaucja za wypożyczenie sprzętu do rehabilitacji?

Jak duża jest kaucja za wypożyczenie sprzętu do rehabilitacji?
wiem-co-chce
Zdrowe życie
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sprzęt rehabilitacyjny używany jest powszechnie na czas rekonwalescencji pacjenta po przebytej operacji, wypadku. Ma on za zadanie odciążyć dotknięte urazem miejsca ciała, a także pomóc przyspieszyć proces odzyskiwania sprawności fizycznej. Często jednak sprzęt, jaki oferowany jest przez sklepy medyczne, sprzedawany jest w wysokich cenach, przez co osoby z chudszym portfelem nie mogą pozwolić sobie na jego zakup. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy wypożyczenie sprzętu do rehabilitacji.

Wynajem sprzętu do rehabilitacji

Aby pożyczyć sprzęt rehabilitacyjny, należy znaleźć odpowiednią firmę, która dysponuje takim sprzętem. Mieszkańcy z Warszawy mogą liczyć na pomoc np. firmy http://www.wsrmila.pl. Jest to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która po podpisaniu umowy wypożycza sprzęt na minimum 30 dni z możliwością przedłużenia. Oferowane do wynajmu sprzętu to m.in. wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe, łóżka rehabilitacyjne, kule ortopedyczne. Firma wypożycza sprzęt bez kaucji, a także oferuje dostawę sprzętu do domu klienta i montaż.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego firmy powinny zainwestować we własną sektorówkę?
Dlaczego firmy powinny zainwestować we własną sektorówkę?
Mało osób zna pojęcie sektorówki. W licznych słownikach sektorówka określana jest mianem płótna trzymanego poziomo przez kibiców. Dla dopingujących sektorówka […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?