Jak colostrum wpływa na zdrowie?

Intensywny tryb życia, stres i ryzyko związane z chorobami cywilizacyjnymi skłaniają do stosowania urozmaiconej diety. Bardzo często się okazuje, że potrzebna jest także dodatkowa suplementacja. W zależności od wieku, dolegliwości oraz codziennego stylu życia można dobrać odpowiednie preparaty, które będą korzystne dla organizmu. Najlepiej oczywiście skonsultować się wcześniej z lekarzem lub dietetykiem.

Niezbędna suplementacja w diecie osób aktywnych i sportowców

Dużą popularność wśród produktów suplementacyjnych zyskały preparaty białkowe, w tym Colostrum. Poszukują ich zazwyczaj osoby aktywne i uprawiające różne dyscypliny sportu. Wysokiej jakości białko wraz witaminami i minerałami, oferowane na https://genactiv.eu/colostrum-colostrigen-120-kapsulek, przyczynia się do wzmocnienia organizmu. Kompleks białek i substancji charakteryzujących się pełną bioaktywnością wspiera układ immunologiczny, działa korzystnie na florę jelitową i odżywia cały organizm.

Dla wielu osób bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu będą Colostrigen saszetki, które mogą stanowić idealne uzupełnienie codziennej diety. 

Co ważne – wszystkie składniki aktywne pozyskane są w procesie liofilizacji, co pozwala na zachowanie najwyższej wartości odżywczej. Takie preparaty białkowe mają też niebagatelny wpływ na procesy regeneracyjne, stan skóry oraz opóźnienie procesów starzenia. W szerokim asortymencie bioaktywnego Colostrum znajdują się preparaty odpowiednie dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, w różnych formach i gramaturach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 4 =