Ile kosztują pokazy barmańskie?

Ile kosztują pokazy barmańskie?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pokaz barmański to jeden z najbardziej atrakcyjnych sposobów na uświetnienie każdej imprezy okolicznościowej (zwłaszcza wesela), firmowej czy integracyjnej. Trwa około 20-25 minut i kończy się spektakularnym pluciem ogniem. Wykonują go zazwyczaj doświadczeni barmani biorący regularnie udział w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jeśli jesteśmy zainteresowani takim pokazem, możemy skorzystać z usług tej profesjonalnej firmy: https://baraction.pl.

Cena końcowa zależy od wielu czynników

Standardowy pokaz barmański to niezwykle widowiskowe show wprawiające wszystkich widzów w szampański nastrój. Obejmuje ono przede wszystkim żonglowanie butelkami i szklankami oraz przygotowywanie koktajli, a także zabawę płomieniami i rozmaite efekty pirotechniczne. Towarzyszy temu atrakcyjna oprawa muzyczna i oświetleniowa (oczywiście wedle życzenia klienta). Na koszt pojedynczego pokazu ma wpływ głównie renoma i liczba wykonujących go barmanów, długość wydarzenia oraz jego przebieg (ilość atrakcji). Ostateczna cena wynosi zazwyczaj między 800, a nawet 2000 zł.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy oddać wózek widłowy do serwisu?
Kiedy oddać wózek widłowy do serwisu?
W przedsiębiorstwach produkcyjnych wykorzystuje się różnego rodzaju specjalistyczne urządzenia, które służą do przewożenia towarów. Są to przede wszystkim typowe paleciaki, […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?