Endermologia – jak wygląda ten zabieg i jakie przynosi efekty?

Endermologia – jak wygląda ten zabieg i jakie przynosi efekty?
wiem-co-chce
Zdrowe życie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Endermologia to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje rolki do masażu skóry i usuwania nadmiaru tłuszczu. To świetna opcja dla osób, które chcą pozbyć się uporczywego cellulitu, a także rozstępów i żylaków.

Endermologia – jak to działa?

Urządzenie do endermologii wykorzystuje ssanie do rozciągania skóry i rozbijania komórek tłuszczowych. Jego działanie polega na przesuwaniu po skórze maleńkich poduszeczek próżniowych, które są przymocowane do ręcznego urządzenia. Nakładki te zapewniają delikatne ruchy masujące, które zwiększają przepływ krwi, co pomaga rozbić komórki tłuszczowe i odprowadzić je w sposób naturalny.

Rolki umieszczane są na skórze w strategicznych miejscach, gdzie tkanka jest szczególnie gruba. Następnie rolki masują tkankę, zwijając się falami, co powoduje drenaż limfatyczny.

Jak długo trwa ten zabieg?

Endermologia, którą wykonasz w centrum rehabilitacji medycznej https://fizjomedicar.pl/fizjoterapia-estetyczna/endermologia-lpg-alliance/, trwa około 45 minut na każdy leczony obszar, ale dla uzyskania optymalnych rezultatów mogą być potrzebne trzy sesje. Możliwe jest również połączenie endermologii z innymi zabiegami, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty!

Endermologia – efekty

Po endermologii można spodziewać się takich rezultatów jak:

  • jędrniejsza skóra,
  • zmniejszenie widoczności cellulitu,
  • poprawa napięcia i tekstury skóry,
  • ogólna poprawę wyglądu cellulitu i rozstępów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, które warto powinny znaleźć się w każdej łazience
Kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, które warto powinny znaleźć się w każdej łazience
Bez niektórych kosmetyków wiele osób nie wyobraża sobie łazienki lub kosmetyczki. Mogą one poprawiać jakość cery, nawilżać skórę lub pielęgnować […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?