E-papieros – co warto wiedzieć?

E-papieros – co warto wiedzieć?
wiem-co-chce
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Elektroniczne papierosy są stosunkowo nowe na rynku i wciąż jest wokół nich wiele tajemnic. E-papieros to nowoczesny trend w konsumpcji tytoniu. Obok tradycyjnego palenia można spotkać to urządzenie w każdym zakątku świata.

E-papierosy są reklamowane jako bezpieczniejsza alternatywa dla tradycyjnych papierosów, ponieważ nie zawierają wielu szkodliwych substancji chemicznych występujących w dymie tytoniowym. Nie ma jednak naukowych dowodów na to, że e-papierosy są bezpieczniejsze od zwykłych papierosów lub innych wyrobów tytoniowych.

1 Mit 

E-papierosy wyglądają jak zwykłe papierosy i mogą być używane w miejscach publicznych, gdzie palenie jest zabronione

1 Fakt 

E-papierosy nie emitują dymu wtórnego, dlatego są uważane za bezpieczniejsze od tradycyjnych papierosów. Ponieważ e-papierosy nie wytwarzają dymu, nie ma zapachu ani popiołu ze spalanego tytoniu. Jedyne co pozostaje po użyciu e-papierosa to chmura pary z e-liquidu, która szybko rozpływa się w nicość.

2 Mit 

E-papierosy zawierają nikotynę

2 Fakt 

Większość e-liquidów zawiera różne poziomy nikotyny od 0mg (bez nikotyny) do 6mg na mililitr (ml). Należy pamiętać, że nie wszystkie liquidy zawierają nikotynę! Niektórzy ludzie wybierają e-papierosy bez nikotyny po prostu dlatego, że lubią ich smak lub chcą zaoszczędzić pieniądze poprzez rzadsze palenie, ponieważ ich organizm nie odczuwa głodu nikotyny.

Jeśli potrzebujesz liquidu lub bazy do swojego elektronicznego papierosa, to koniecznie sprawdź stronę internetową: https://premixowo.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje i zastosowanie podnośników
Rodzaje i zastosowanie podnośników
Podnośniki to urządzenia, które służą do przemieszczenia osób lub rzeczy w konkretne miejsce lub na określoną wysokość. Wyróżniamy podnośniki samochodowe […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?