Do czego pasuje męski t-shirt z długim rękawem?

Do czego pasuje męski t-shirt z długim rękawem?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

T-shirty znane są przede wszystkim z tego, iż posiadają krótkie rękawy. Jest to niewątpliwie ich główna zaleta, jeżeli są noszone w okresie późnej wiosny i lata, gdy słońce daje się we znaki i chcemy odkryć jak najwięcej powierzchni naszego ciała. Co jednak, gdy na zewnątrz robi się zimno, dzień skraca się, a w policzki uderzają pierwsze podmuchy chłodnego wiatru? Warto zaopatrzyć się wtedy w t-shirt z długim rękawem.

Codzienna i odświętna stylizacja

Po pierwsze można go nosić na co dzień. Świetnie sprawdzi się jako okrycie ciała pod cienką kurtkę wiosenną lub jesienną. Podczas niższych temperatur zgra się doskonale w duecie ze swetrem – dzięki niemu mężczyzna na pewno nie przemarznie. Taki t-shirt męski może również pełnić rolę stroju sportowego. Na poranne bieganie sprawdzi się świetnie, a wybierając koszulkę z nadrukiem lub sportową aplikacją może wstąpić w nas dobra energia i motywacja.

Długi rękaw pasuje również do bardziej formalnych stylizacji. Biały, bawełniany t-shirt i czarna marynarka, do tego kolorystycznie dobrane spodnie sprawią, że ubiór mężczyzny będzie klasyczny i elegancki. W zależności od okazji oraz upodobania, można urozmaicać męską szafę t-shirtami z długim rękawem w różnych kolorach. Odzież w ciekawych barwach można znaleźć na https://www.vip-brands.pl/meskie-t-shirt-dlugi-rekaw-redmond.

Letnie kolory, czyli barwy radości przechodzące z czerwonego w pomarańczowy i żółty, ale także bardziej odważne jak różowy będą świetnie prezentować się podczas ochłodzenia w czasie wakacji. Kolory bardziej stonowane mogą zostać wykorzystane na spotkania bardziej formalne lub wyjścia ze znajomymi.

Artykuł stworzony we współpracy z VIP Brands.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto zastosować ochronną siatkę rolniczą?
Ochronna siatka rolnicza jest chętnie wybierana do ochrony upraw i roślin przed ptakami, wiewiórkami i innymi zwierzętami. Siatka może być […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?