Jakiego typu obrączki najlepiej zakupić dla przyszłej młodej pary?

Jakiego typu obrączki najlepiej zakupić dla przyszłej młodej pary?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Symbolicznym przypieczętowaniem tego dnia są obrączki. Wybór odpowiedniego modelu okazuje się dla wielu par nie lada wyzwaniem. Na co zatem zwrócić uwagę wybierając ślubne obrączki?

Estetyka, jakość, komfort noszenia

Strona estetyczna to dla większości par kwestia priorytetowa podczas wyboru obrączek ślubnych. W rzeczy samej trudno się temu dziwić, warto jednak zwrócić także uwagę na jakość metalu szlachetnego. Największą popularnością cieszy się próba 585, czyli złoto czternastokaratowe. Większą wartość ma złoto osiemnastokaratowe (próba 750) lub cenna, aczkolwiek trudna w obróbce platyna. Obrączki można dodatkowo uszlachetnić diamentami lub grawerem – w tej sytuacji warto poprosić o wystawienie certyfikatu autentyczności.

Wśród propozycji znaleźć można zarówno modele klasyczne, jak i bardziej wyszukane, wykonane z żółtego i białego złota. Wybierając biżuterię z wysokiej jakości kruszcu można mieć pewność, że mimo upływu lat obrączki będą prezentować się nienagannie. Równie ważny jest rozmiar – prawidłowo dobrane zapewnią wygodę i komfort użytkowania. W zasobach witryny https://www.geselle.pl/obraczki-slubne/styl/klasyczny można znaleźć rozwiązania o różnorodnych profilach i szerokości, zarówno zaokrąglone, jak i płaskie. Wybierając konkretny model należy kierować się przede wszystkim indywidualnym gustem. Szczególną wartość dla przyszłych małżonków mają obrączki spersonalizowane, z wygrawerowaną datą ślubu, inicjałami, a nawet danymi geograficznymi miejsca, w którym para spotkała się po raz pierwszy. Możliwe jest także wygrawerowanie ulubionego cytatu, ilustracji lub linii papilarnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie podstawowe meble powinny znaleźć się w pokoju dziecka?
Jakie podstawowe meble powinny znaleźć się w pokoju dziecka?
Pokój dziecka jest przedłużeniem jego osobowości i miejscem, w którym będzie spędzać większość czasu. Dlatego ważne jest, aby odzwierciedlał to, […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?