Biżuteria, która pozwoli wyróżnić się z tłumu

Biżuteria, która pozwoli wyróżnić się z tłumu
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biżuteria to idealny element stroju, który pomoże nam wyróżnić się na tle szarego, nijakiego tłumu. Chcąc zostać zauważonym, musimy postawić na niecodzienne formy oraz materiały lub dużą objętość ozdób. Pamiętajmy jednak, że sporych rozmiarów wyroby jubilerskie nie lubią konkurencji. Najlepiej zatem, aby nasz strój stanowił tło dla niebanalnych błyskotek, które w całym zestawie odegrają pierwsze skrzypce.

Rodzime cuda, o których często zapominamy

Bursztynowe kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki miała każda dziewczynka w latach 90. Niestety moda na akcesoria z tego niesamowitego surowca przeminęła, a to duży błąd. Przyciągający wzrok kolor i sama struktura tego kamienia cudownie komponują się ze srebrem i białym złotem, ale w zestawieniu z klasycznym metalem szlachetnym o żółtawym zabarwieniu również zda egzamin. Taka bursztynowa biżuteria dopełni cały look. Wystarczy, że włożymy gładki golf oraz spodnie w tym samy odcieniu, a na szyi zawiesimy efektowny, ogromny mleczno-żółty jantar w srebrzystej oprawie. Do takiego monochromatycznego zestawu możemy założyć też okazałą bransoletę tworzącą komplet z równie pokaźnym pierścionkiem. Kupując tzw. złoto Bałtyku bądźmy pewne, że bursztyn kojarzący się z ciepłym, letnim wiatrem wyróżni nas z tłumu o każdej porze roku. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie wykorzystywane są komory chłodnicze i mroźnicze?
Produkcja oraz przechowywanie artykułów wymagających utrzymania niskich temperatur powoduje konieczność wyposażenia pomieszczeń w system chłodniczy. Profesjonalne komory mroźnicze dają możliwość […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?